1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés mells... https://www.darabanth.com/de/417-Fernauktion/417.0/Numismatik/Militaria~2000018/1939-Magyar-Kis-Ezust-Vitezsegi-Erem-ezustozott-Br-kituntetes-mellszalagon-femjel-nel~II2629251
2629251
32107
417
Military
Numismatik
Beschreibung: 1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:3 patina
Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration on ribbon without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:F patina
NMK 436.
: tm