Schuco régi felhúzható lemezjáték egér kulcs nélkül. Jelzett, fém, kop... https://www.darabanth.com/de/417-Fernauktion/417.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Spielzeuge~13/Schuco-regi-felhuzhato-lemezjatek-eger-kulcs-nelkul-Jelzett-fem-kopott-egyik-szovet-fC3~II2631939
2631939
12167
417
Toys, board-games
Beschreibung: Schuco régi felhúzható lemezjáték egér kulcs nélkül. Jelzett, fém, kopott, egyik szövet fül hiányos cca 1940. /Vintage Schuco metal mouse 9 cm
: karap_norbert