Tétel

Katalognummer:

14869.
Beendet 417. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Leányvári boszorkány. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Szörényi Éva, Csortos Gyula, Hámory Imre és mások szereplésével. Rendezte. Gertler Viktor. Írta: Lovik Károly. Litográfia, papír. Győry (?) jelzéssel a litográfián. Kellner Márkus nyomda, Bp. Photophon Film. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94,5×29 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with damages, partially spotty.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert