12572.
Beendet 417. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Régi vázlatfüzet rengeteg ceruzarajzzal, főleg puttók, gyerekábrázolások. Jelzés nélkül, sérült félvászon-kötésben.