1927 Magyar Szemle. Szerk.: Szekfű Gyula. I. köt.: 1927 szeptember-december. Bp., Magyar Szemle Társaság (Pesti Könyvnyomda Rt.), VIII+432 p. Aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben (Gottermayer-kötés), a borítón kisebb kopásnyomokkal, foltokkal.