10578.
Beendet 417. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Olvashatatlan (Benyovszky?) jelzéssel, feltehetően Benyovszky István alkotása: Katonák. Szén, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 16,5x19,5 cm