10680.
Beendet 417. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Jelzés nélkül, feltehetően dél-ázsiai alkotó: Elefánt és harcosok. Vegyes technika, vászon. Üvegezett fakeretben. 30,5x43,5 cm