Pekáry István (1905-1981): Szamárháton. Rézkarc, akvarell, papír. Jelz... https://www.darabanth.com/de/417-Fernauktion/417.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Pekary-Istvan-1905-1981-Szamarhaton-Rezkarc-akvarell-papir-Jelzett-Lap-teteje-foltos~II2631624
2631624
10269
417
Beschreibung: Pekáry István (1905-1981): Szamárháton. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Lap teteje foltos. Paszpartuban. 13,5x9,5 cm
: ekb