Huszadik század. Társadalomtudományi és szociálpolitikai szemle. Szerk.: Jászi Oszkár. XV. évf., 29. köt., 2. sz. 1914. febr. 15. Bp., 1914, Politzer Zsigmond és Fia, 137-296 p. Sérült kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, nagyjából a felénél szétvált.