Tétel

Rufpreis:

800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD

Beschreibung:

Huszadik század. Társadalomtudományi és szociálpolitikai szemle. Szerk.: Jászi Oszkár. XV. évf., 29. köt., 2. sz. 1914. febr. 15. Bp., 1914, Politzer Zsigmond és Fia, 137-296 p. Sérült kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, nagyjából a felénél szétvált.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb