Meszlényi Antal: Keresztény magyarságunk küldetésében. Bp., 1943., Sze... https://www.darabanth.com/de/417-Fernauktion/417.0/Bucher/Bucher-Religion~500017/Meszlenyi-Antal-Kereszteny-magyarsagunk-kuldeteseben-Bp-1943-Szent-Istvan-Tarsulat-Ki~II2626914
2626914
17287
417
Books: Religion
Beschreibung: Meszlényi Antal: Keresztény magyarságunk küldetésében. Bp., 1943., Szent István-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, javított papír védőborítóban, kissé sérült gerinccel.
: tg