Thirring Gusztáv: Budapest környéke. Gyakorlati kalauz kirándulók, turisták és a természet kedvelői részére. Bp., 1900, Magyar Turista Egyesület Budapesti Osztálya, 1 t.+389+4 p.+3 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.