Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Kassa (Kaschau). Kassa, 1941, Kazinczy-Verein. Német nyelven. 96p. Horthy Miklós a bevonulás napján tartott beszédével, Wick Béla tanulmányával Kassa történetéről, Barta István írásával a kassai magyarságról, Gróf Révay István tanulmányával Kassa magyar karakteréről és Sziklay Ferenc írásával Kassa magyar lakosságának történetéről a csehszlovák uralom alatt. 1 kihajtható táblával. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg