Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 43

Füll-orr-gégészet. Fej-nyak sebészet. Egyetemi tankönyv. Szerk.: Dr. Ribáry Ottó. A szerkesztő, Dr. Ribári Ottó (1932-2015) füll-orr-gégész orvos, egyetemi professzor. Bp., 1997., Medicina. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
17171.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó, 260 p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17172.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Bendefy-Benda László: A magyar föld és története I. Hazánk talaj- és kőzetviszonyai. Bp., 1934, Elbert és Társa. Kiadói egészvászon kötés, címlap kijár, kopottas állapotban.
17173.

Rufpreis:
1 800 HUF

Josef Klepesta, Antonín Rükl: Csillagképek atlasza. Ford.: Balázs Lajos. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17174.

Rufpreis:
1 000 HUF

Steve Jones: Darwin szelleme. A fajok eredete - mai változatban. Bp., 2003, Typotex. Kiadói kartonált papírkötés.
17175.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Schmidtné dr. Holló Erzsébet: A belső csend megteremtése. Kiadói papírkötés. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói papírkötés.
17176.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17177.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF