zalai Szalay László, Dr.: A puszta balladája. Bp.,(1930),Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet, 425 p.+14 t. Egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.