Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István. Rajzokkal ellátta: Haranghy Jenő. Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t.+236 p.+ 5 t. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott félbőr-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel.