17429.
Beendet 417. Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Cs. Szabó László: Magyar nézÅ‘. Napló az európai valóságról. Bp.,[1939.], Nyugat, 184+3 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos, sérült, javÃtott, papÃr védÅ‘borÃtóban, foltos lapokkal.