Fischer Ignác fajansz tál a ,,magyar népviseletek" sorozatból. Máz ala... https://www.darabanth.com/de/416-Fernauktion/416.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Fischer-Ignac-fajansz-tal-a-magyar-nepviseletek-sorozatbol-Maz-alatti-matricas-Jelzett-~II2612535
2612535
11362
416
Beschreibung: Fischer Ignác fajansz tál a ,,magyar népviseletek" sorozatból. Máz alatti matricás,. Jelzett, kevés kopással, apró csorba restaurálással. D: 20,5 cm
: karap_norbert