Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 130

~1960. "Építők" festett kerékpáros jelvény T:2 kis kopás
31002.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1962. "Magyar Országos Torna Szövetség, Magyarország - Grúzia 1962." kétoldalas Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva. Szign.:I.H. (58x58mm) T:2 patina
31003.

Rufpreis:
1 200 HUF

1965. "Budapesti Emlék / Magyarország-Csehszlovákia Budapest, 1965" Br emlékérem (80mm) T:1-
31004.

Rufpreis:
2 000 HUF

31005.

Rufpreis:
1 600 HUF

31006.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1970-1980. Olimpiai zománcfestett Br kitűző hátoldalon "VINCZE D." gyártói jelzéssel T:2
31007.

Rufpreis:
1 600 HUF

1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas Br emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:2 patina, ph
31008.

Rufpreis:
1 200 HUF

1978. "50 éves a Nike Fűzfői Atlétikai Klub / Nike 1928 F.A.K." kétoldalas Br sport emlékérem (76,5mm) T:2 patina
31009.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

31010.

Rufpreis:
1 400 HUF

1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" Br emlékérem (125mm) T:2
31011.

Rufpreis:
3 000 HUF

1983. "Ejtőernyős verseny - Bakony kupa - Asbóth SE. - Veszprém 1983 jún. 26.- júl. 1." egyoldalas fém emlékérem (103x120mm) T:2 patina, karc
31012.

Rufpreis:
2 000 HUF

1984. "Avas Kupa Igazságügyi Sportverseny - 1984 Sátoraljaújhely" jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (86mm) T:1-,2
31013.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF