Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2453074
31002
416
100
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1960. "Építők" festett kerékpáros jelvény T:2 kis kopás
2622859
31003
416
Numismatik
1962. "Magyar Országos Torna Szövetség, Magyarország - Grúzia 1962." kétoldalas Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva. Szign.:I.H. (58x58mm) T:2 patina
2588527
31004
416
Numismatik
1965. "Budapesti Emlék / Magyarország-Csehszlovákia Budapest, 1965" Br emlékérem (80mm) T:1-
2619672
31005
416
Numismatik
2621140
31006
416
Numismatik
2595364
31007
416
Numismatik
~1970-1980. Olimpiai zománcfestett Br kitűző hátoldalon "VINCZE D." gyártói jelzéssel T:2
2621055
31008
416
Numismatik
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas Br emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:2 patina, ph
2619736
31009
416
Numismatik
1978. "50 éves a Nike Fűzfői Atlétikai Klub / Nike 1928 F.A.K." kétoldalas Br sport emlékérem (76,5mm) T:2 patina 2621023
31010
416
Numismatik
2569434
31011
416
Numismatik
1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" Br emlékérem (125mm) T:2
2619823
31012
416
Numismatik
1983. "Ejtőernyős verseny - Bakony kupa - Asbóth SE. - Veszprém 1983 jún. 26.- júl. 1." egyoldalas fém emlékérem (103x120mm) T:2 patina, karc
2565243
31013
416
Numismatik
1984. "Avas Kupa Igazságügyi Sportverseny - 1984 Sátoraljaújhely" jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (86mm) T:1-,2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF