Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 130

30990.

Rufpreis:
1 200 HUF

1947. "Gutenberg / Tipográfia Ny. T. E. Novitzky vándordíj 1947. I." Zn díjérem füllel (36mm) T:2
30991.

Rufpreis:
2 000 HUF

1948. "Dányi Gyuláné - A londoni olympiai sikerek emlékére - M.O.T.E.SZ. 1948. VIII.12-13. - Szegő Dezső, Dr. Verebélyi Ferenc miniszteri biztosok" egyoldalas fém emlékérem márvány alapzaton (140x90mm) T:2- folt, a márvány több helyen sérült, firkált
30992.

Rufpreis:
3 000 HUF

1948. "Nemzeti Színház Sport Köre 1948 / Kiss Dénes igaz sportbarátnak" ezüstözött fém emlékérem (58mm) T:2
30993.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1950-1960. "A munka ünnepe / Május 1. - Országos Sport Hivatal" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:2 patina
30994.

Rufpreis:
1 200 HUF

1950. "Vörös Meteor - Evezősök az Ifjúsági Kongresszusért" kétoldalas zománcozott, ezüstözött Br sport emlékérem füllel, hátoldalán gravírozva (40mm) T:2- zománchiba, patina
30995.

Rufpreis:
2 000 HUF

1951. "Újpesti Dózsa - Országos Bajnokság - I." kétoldalas, aranyozott díjérem eredeti szalagon (36mm) T:2-
30996.

Rufpreis:
1 200 HUF

1951. "Dózsa S.E. III. felszabadulási emlékverseny - 1951. IV.4." kétoldalas, aranyozott fém motorkerékpár emlékérme. Szign.:Fonyó (50mm) T:2- aranyozás lekopott, patina
30997.

Rufpreis:
1 600 HUF

1956. "B.T.S.B. (Budapesti Testnevelési és Sportbizottság) Természetjáró CS.B. - Női II. oszt." zománcozott fém jelvény (27x30mm) T:1-
30998.

Rufpreis:
1 800 HUF

30999.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1957. "November 7 1917-1957" Zn díjplakett (74x54mm) T:2
31000.

Rufpreis:
1 400 HUF

1960. "Dózsa 1960. nov. 7." + Gáll Gyula 1968. "Felnőtt ffi egyéni bajnok III.", mindkettő bronzpatinázott Zn díjérem (59mm, 70mm) T:2
31001.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF