Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2620144
30990
416
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2618566
30991
416
Numismatik
1947. "Gutenberg / Tipográfia Ny. T. E. Novitzky vándordíj 1947. I." Zn díjérem füllel (36mm) T:2
2621268
30992
416
Numismatik
1948. "Dányi Gyuláné - A londoni olympiai sikerek emlékére - M.O.T.E.SZ. 1948. VIII.12-13. - Szegő Dezső, Dr. Verebélyi Ferenc miniszteri biztosok" egyoldalas fém emlékérem márvány alapzaton (140x90mm) T:2- folt, a márvány több helyen sérült, firkált
2618557
30993
416
Numismatik
1948. "Nemzeti Színház Sport Köre 1948 / Kiss Dénes igaz sportbarátnak" ezüstözött fém emlékérem (58mm) T:2
2621067
30994
416
Numismatik
~1950-1960. "A munka ünnepe / Május 1. - Országos Sport Hivatal" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:2 patina 2621168
30995
416
Numismatik
1950. "Vörös Meteor - Evezősök az Ifjúsági Kongresszusért" kétoldalas zománcozott, ezüstözött Br sport emlékérem füllel, hátoldalán gravírozva (40mm) T:2- zománchiba, patina 2617056
30996
416
Numismatik
1951. "Újpesti Dózsa - Országos Bajnokság - I." kétoldalas, aranyozott díjérem eredeti szalagon (36mm) T:2- 2621226
30997
416
Numismatik
1951. "Dózsa S.E. III. felszabadulási emlékverseny - 1951. IV.4." kétoldalas, aranyozott fém motorkerékpár emlékérme. Szign.:Fonyó (50mm) T:2- aranyozás lekopott, patina
2559252
30998
416
Numismatik
1956. "B.T.S.B. (Budapesti Testnevelési és Sportbizottság) Természetjáró CS.B. - Női II. oszt." zománcozott fém jelvény (27x30mm) T:1- 2619770
30999
416
Numismatik
2588517
31000
416
Numismatik
1957. "November 7 1917-1957" Zn díjplakett (74x54mm) T:2
2588567
31001
416
Numismatik
1960. "Dózsa 1960. nov. 7." + Gáll Gyula 1968. "Felnőtt ffi egyéni bajnok III.", mindkettő bronzpatinázott Zn díjérem (59mm, 70mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF