12977.
Beendet 416. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
cca 1978-79 Emlékkönyv, sok bejegyzéssel, gyerekrajzokkal, kopott vászonkötésben