10584.
Beendet 416. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Gyermekek a tűznél. Pasztel, papír. Jelzett. ÜVegezett keretben. 27x16 cm