10447.
Beendet 416. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,75 EUR, 29,69 USD
Kelemen Gy (?) jelzéssel: Tabán, Árok u. 48, 1929. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 20×30 cm.