10687.
Beendet 416. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Jelzés nélkül: Erdei tó pecázóval. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 60×80 cm.