Polgár Csaba (1942-2016): Virágok. Vegyes technika, vászon. Textilkép.... https://www.darabanth.com/de/416-Fernauktion/416.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Polgar-Csaba-1942-2016-Viragok-Vegyes-technika-vaszon-Textilkep-Jelzett-Hatoldalan-Ke~II2618225
2618225
10267
416
Beschreibung: Polgár Csaba (1942-2016): Virágok. Vegyes technika, vászon. Textilkép. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat töredékes cimkéjével. Üvegezett fakeretben. 38x38 cm
: pelikán kristóf