Páris Erzsi (1887-?): Kutakat díszítő szobrok Ambrasban (Brunnenfiguren aus Dorf Ambras), 1935. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, 32x24 cm / watercolour and pencil on paper, signed