Józsa János (1936-2016): Debreceni utca. Színes linómetszet, papír, je... https://www.darabanth.com/de/416-Fernauktion/416.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jozsa-Janos-1936-2016-Debreceni-utca-Szines-linometszet-papir-jelzett-Uvegezett-fakeret~II2618311
2618311
10142
416
Beschreibung: Józsa János (1936-2016): Debreceni utca. Színes linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23×50 cm
: tm