Honty Márta (1940-2004): Nyári napforduló. Tűzzománc, fémlemez. Jelezv... https://www.darabanth.com/de/416-Fernauktion/416.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Honty-Marta-1940-2004-Nyari-napfordulo-Tuzzomanc-femlemez-Jelezve-jobbra-lent-Hatoldal~II2618356
2618356
10136
416
Beschreibung: Honty Márta (1940-2004): Nyári napforduló. Tűzzománc, fémlemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 32x33 cm