Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2389693
17143
416
Books: Social sciences
Szabó T. Attila: Nyelv és település. Válogatott tanulmányok, cikkek VII. Bp., 1988, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
2577651
17144
416
Books: Social sciences
2618880
17145
416
Books: Social sciences
3 korai társtudományi könyv: Bibó István: Nietsche Bp., é.n Athenaeum, Kiadói papírkötésben, Kant: Az örök béke. Babits fordítása. Bp., 1918. Uj Magyarország, Bertrand Russel: A filózófia alapproblémái. Bp., 1919. 2609949
17146
416
Books: Social sciences
Dr. Rusznyák Gyula: A nő a modern társadalomban. Bp., [1937], Szent István-Társulat. Kissé sérült, foltos kiadói papírkötés, néhány lap sérült. 2522759
17147
416
Books: Social sciences
2594404
17148
416
Books: Social sciences
Bartucz Lajos (szerk.): A művelődés könyvtára 9. A magyar nép. 26 szövegábrával és 32 képtáblán 144 fényképpel. Budapest, 1943, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 349 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, jó állapotban 2615619
17149
416
Books: Social sciences
Közgazdasági enciklopedia. IV. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói kopott aranyozott félvászon-kötések.
2614589
17150
416
Books: Social sciences
Csóti Marianna: A gyermek társas készségeinek fejlesztése. Kapcsolatok - kommunikáció - önbecsülés. Bp., 2006., Pro Die. Kiadói papírkötés. 2615617
17151
416
Books: Social sciences
Közgazdasági enciklopedia. III. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói kopott, foltos aranyozott félvászon-kötések.
2620687
17152
416
3400
Books: Social sciences
Vegyes gyógypedagógiai könyvtétel, 4 db: Mérei Vera-Vinczéné Bíró Etelka: Dadogás I. köt. (Etiológia és tünettan.) Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp., 1980., Tankönyvkiadó. Megjelent 726 példányban.; Gyógypedagógiai kórtani tanulmányok. I. köt. Szerk.: Göllesz Viktor. Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp., 1982., Tankönyvkiadó. Megjelent 1135 példányban.; Gyógypedagógiai lélektan II. rész. Szerk.: Illyés Gyuláné. Gyógypedagógiai Tanérképző Főiskola. Bp., 1982., Tankönyvkiadó. Megjelent 405 példányban.; Családi életre nevelés. Szerk.: Komlósi Sándor. Bp., 1979., Tankönyvkiadó. A címlapon kis hiánnyal. Kiadói papírkötések
2623255
17153
416
Books: Social sciences
CS. M. (Garamszeghi Lubrich Ágost): Társadalomtudomány. Egy elég hosszú élet fontolgató észleléseinek és a társadalomtani irodalom sokévi kritikai tanulmányozásának gyümölcse. Az előnyösítettosztályok figyelmébe ajánlva. Bp., 1883. Rudnyánszky. 566p. Korabeli félvászon kötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF