https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 24

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Balogh István: Békés békétlenség. A Békés megyei zsidók története. Tótkomlós-Bp.,2007, Szerző kiadás,(Duo Printers-ny., Békéscsaba), 416 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
17195.

Balogh István: Békés békétlenség. A Békés megyei zsidók története. Tótkomlós-Bp.,2007, Szerző kiadás,(Duo Printers-ny., Békéscsaba), 416 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Cion bölcseinek jegyzőkönyvei. I. kiadás. h.n. é. n. k.n. magánkiadás. Kiadói papírkötésben
1
17196.

Cion bölcseinek jegyzőkönyvei. I. kiadás. h.n. é. n. k.n. magánkiadás. Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
13
 
Martin Gilbert: Zsidó történelmi atlasz. Bp., 1991, Gondolat. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
1
17197.

Martin Gilbert: Zsidó történelmi atlasz. Bp., 1991, Gondolat. Kiadói papírkötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Prepuk Anikó: A zsidóság Közép- és Kelet-Európában a 19-20. században. Debrecen, 1997., Csokonai. Kiadói papírkötés.
1
17198.

Prepuk Anikó: A zsidóság Közép- és Kelet-Európában a 19-20. században. Debrecen, 1997., Csokonai. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsidó / Jewish Budapest. Fényképezte: Lugosi Lugo László. 2002, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
17199.

Zsidó / Jewish Budapest. Fényképezte: Lugosi Lugo László. 2002, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lajos utca 163. Óbudai zsinagóga és annak közössége. Bp., 2019. Kiadói papírkötésben.
1
17200.

Lajos utca 163. Óbudai zsinagóga és annak közössége. Bp., 2019. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nahum Goldmann: Izraelnek felejteni kell. k.n. é.n. Belső használatra kiadott, sorszámozott könyv, 338. példány. 144p. Kiadói papírkötésben.
1
17201.

Nahum Goldmann: Izraelnek felejteni kell. k.n. é.n. Belső használatra kiadott, sorszámozott könyv, 338. példány. 144p. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kende Péter: Röpirat a zsidókérdésről. Bp., 1989, Magvető. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
17202.

Kende Péter: Röpirat a zsidókérdésről. Bp., 1989, Magvető. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schalom Asch: Pétervár. Gergely Janka fordítása. Bp, 1932, Káldor Könyvkiadó Vállalat. Kopott félbőr kötésben, a hátsó borítón, a bal felső sarokban sérült, ázott.
1
17203.

Schalom Asch: Pétervár. Gergely Janka fordítása. Bp, 1932, Káldor Könyvkiadó Vállalat. Kopott félbőr kötésben, a hátsó borítón, a bal felső sarokban sérült, ázott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Lázár Lajos: Palesztina. A zsidó irodalom barátai sorozat. Bp, én., Tábor. Kiadói kopottas, aranyozott félbőr kötésben.
1
17204.

Dr. Lázár Lajos: Palesztina. A zsidó irodalom barátai sorozat. Bp, én., Tábor. Kiadói kopottas, aranyozott félbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Holocaust füzetek. VIII. évf. 15. sz. Bp., 2002., Magyar Auschwitz Alapítvány-Holocaust Dokumentációs Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17205.

Holocaust füzetek. VIII. évf. 15. sz. Bp., 2002., Magyar Auschwitz Alapítvány-Holocaust Dokumentációs Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Holocaust füzetek. VIII. évf. 16. szám. Bp, 2002, a Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány kiadása. Papírkötésben, kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.
1
17206.

Holocaust füzetek. VIII. évf. 16. szám. Bp, 2002, a Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány kiadása. Papírkötésben, kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse