https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Judaica Zahl der Lose: 24
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2617795
17195
416
0
2000
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Balogh István: Békés békétlenség. A Békés megyei zsidók története. Tótkomlós-Bp.,2007, Szerző kiadás,(Duo Printers-ny., Békéscsaba), 416 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2609372
17196
416
0
1800
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Cion bölcseinek jegyzőkönyvei. I. kiadás. h.n. é. n. k.n. magánkiadás. Kiadói papírkötésben 2612327
17197
416
0
1200
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Martin Gilbert: Zsidó történelmi atlasz. Bp., 1991, Gondolat. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2620737
17198
416
0
1200
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Prepuk Anikó: A zsidóság Közép- és Kelet-Európában a 19-20. században. Debrecen, 1997., Csokonai. Kiadói papírkötés. 2584227
17199
416
0
1200
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Zsidó / Jewish Budapest. Fényképezte: Lugosi Lugo László. 2002, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2617794
17200
416
0
1400
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Lajos utca 163. Óbudai zsinagóga és annak közössége. Bp., 2019. Kiadói papírkötésben. 2612325
17201
416
0
1200
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Nahum Goldmann: Izraelnek felejteni kell. k.n. é.n. Belső használatra kiadott, sorszámozott könyv, 338. példány. 144p. Kiadói papírkötésben. 2616628
17202
416
0
1000
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Kende Péter: Röpirat a zsidókérdésről. Bp., 1989, Magvető. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2446314
17203
416
0
1000
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Schalom Asch: Pétervár. Gergely Janka fordítása. Bp, 1932, Káldor Könyvkiadó Vállalat. Kopott félbőr kötésben, a hátsó borítón, a bal felső sarokban sérült, ázott.
Das Lot is nicht erreichbar
2329982
17204
416
0
1800
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Lázár Lajos: Palesztina. A zsidó irodalom barátai sorozat. Bp, én., Tábor. Kiadói kopottas, aranyozott félbőr kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2329804
17205
416
0
1000
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Holocaust füzetek. VIII. évf. 15. sz. Bp., 2002., Magyar Auschwitz Alapítvány-Holocaust Dokumentációs Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2329890
17206
416
0
2000
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Holocaust füzetek. VIII. évf. 16. szám. Bp, 2002, a Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány kiadása. Papírkötésben, kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse