17043.
Beendet 416. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Vegyes könyvtétel, 3 db: 101 hasznos ötlet: A bonsai, Martinovich-Folk: DÃsznövények gyógyÃtása, Rápóti-Romváry: GyógyÃtó növények. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, kopottak, egy kissé sérült kötéssel.