17025.
Beendet 416. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., [1932], Athenaeum. 592+1 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány lap sérült.