Vegyes könyvtétel, 5 db: 3 db Verne kötet, Willie Meinck: Marco Polo, Széchényi Zsigmond: Nahar. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, kopottak.
Vegyes könyvtétel, 6 db, közte 4 db Cooper kötet, 1 db Szürke Bagoly kötet, 1 db Karl May kötet. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, nagyrészt kopottak, közte sérült.
Az Érdekes Újság Dekameronja. V. köt.: Balla Ignác, Bán Ferenc, Farkas Pál, Pakots József, Szilágyi Géza, Szőllősi Zsigmond, E. Tóth Julia, Vajda Ernő, Zöldi Márton, Zsoldos László. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk. Kabos Ede. Bp., é.n., Légrády. Az írók fekete-fehér portréival illusztrált, rajtuk a nyomtatott aláírásaikkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Garay János összes munkái I-V. Bp., 1886-1887, Méhner Vilmos. Átkötött egészvászon-kötés. Dr. Körösy László (1856-1918) bölcselet doktor, és főreáliskolai könyvtárából. Jó állapotban.
Babits Mihály száz esztendeje. Kritikák, portrék. Szerk. Pók Lajos. A szerkesztő által DEDIKÁLT! Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.