Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Veres Péter: Való világ. Válogatott elbeszélések. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó, 738+(6) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, koszos borítóval és gerinccel. Megjelent 4700 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17510.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáspár Gyula: Árva nép. (Bp.), é.n., Vörösváry (Pesti Lloyd-ny.), 366+(2) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17511.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pálóczi Horváth Lajos: Két világ határán. Örökségünk Könyvtára 3. (A II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola kiadványai). Beregszász-Ungvár, 2021, II. RF KMF - "RIK-U" Kft. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
17512.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pálóczi Horváth Lajos: Álompákász. Egy dzsentri gyermekkora. Örökségünk Könyvtára 2. (A II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola kiadványai). Beregszász-Ungvár, 2021, II. RF KMF - "RIK-U" Kft. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
17513.

Rufpreis:
1 200 HUF

Edgar Wallace Afrika-könyvek, 7 kötet: Sandi; Sandi rendet csinál; Kannibálok között; Kalandok a kannibálok földjén; Sanders, a folyam ura; Bosambo; Sandi és a többiek. Bp., Palladis Rt. Kiadói papírkötés (egy kötet átkötött egészvászon-kötésben), vegyes állapotban.
17514.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tanu. Németh László kritikai folyóirata. I-VI., VII. évf. (két kötetben). Szerk.: Németh László. Kecskemét, 1932-1934, Első Kecskeméti Hirlapkiadó- és Nyomda Rt. Félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az egyik kötet első két lapja kijár.
17515.

Rufpreis:
3 000 HUF

Föld 92/93. Szerk.: Harle Tamás. Bp., 1993, Trio. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Harle Tamás (1960- ) újságíró, író, műsorvezető, a kötet szerkesztője által DEDIKÁLT példány.
17516.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1937, Dante (Hornyánszky Viktor-ny.), 190+(2) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
17517.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le san des Hongrois. Tudósítások tollal - mikrofonnal. Párizs-Bp., é.n., Varga-Tóbiás, 683 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17518.

Rufpreis:
2 000 HUF

George Meredith: Az önző I-II. ford: Babits Mihály és Tóth Árpád. Sorszámozott. 158/1500 Genius Kiadás. Félvászon kötésben.
17519.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Selma Lagerlöf műveinek 12 kötete (10 cím): A császár, A Löwensköld-lány, Liljecrona otthona, Anna Svärd, Az Antikrisztus csodái, Krisztus-legendák, Helga/Marianna, A generális gyűrűje/Egy udvarház története, Gösta Berling I-II. köt, Jeruzsálem I-II. köt. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17520.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
14

Claire Kanneth: Halálos háromszög. A szerző által aláírt példány. New York, 1987., May Publishing House. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Claire Kanneth: Május Manhattanben. Regény. A szerző által aláírt példány. Toronto, 1968., Pannonia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17521.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF