Veres Péter: Való világ. Válogatott elbeszélések. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó, 738+(6) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, koszos borítóval és gerinccel. Megjelent 4700 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Gáspár Gyula: Árva nép. (Bp.), é.n., Vörösváry (Pesti Lloyd-ny.), 366+(2) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Pálóczi Horváth Lajos: Két világ határán. Örökségünk Könyvtára 3. (A II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola kiadványai). Beregszász-Ungvár, 2021, II. RF KMF - "RIK-U" Kft. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
Pálóczi Horváth Lajos: Álompákász. Egy dzsentri gyermekkora. Örökségünk Könyvtára 2. (A II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola kiadványai). Beregszász-Ungvár, 2021, II. RF KMF - "RIK-U" Kft. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
Tanu. Németh László kritikai folyóirata. I-VI., VII. évf. (két kötetben). Szerk.: Németh László. Kecskemét, 1932-1934, Első Kecskeméti Hirlapkiadó- és Nyomda Rt. Félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az egyik kötet első két lapja kijár.
Föld 92/93. Szerk.: Harle Tamás. Bp., 1993, Trio. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Harle Tamás (1960- ) újságíró, író, műsorvezető, a kötet szerkesztője által DEDIKÁLT példány.
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1937, Dante (Hornyánszky Viktor-ny.), 190+(2) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le san des Hongrois. Tudósítások tollal - mikrofonnal. Párizs-Bp., é.n., Varga-Tóbiás, 683 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Claire Kanneth: Halálos háromszög. A szerző által aláírt példány. New York, 1987., May Publishing House. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Claire Kanneth: Május Manhattanben. Regény. A szerző által aláírt példány. Toronto, 1968., Pannonia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.