Tétel

Rufpreis:

16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD

Beschreibung:

Publius Ovidius Naso' keservei. Öt könyv. Ford.: Egyed Antal. Pest, 1847., Trattner-Károlyi, 2+I-VI+2+9-307+5 p. Második, jobbított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, bekötött papírborítókkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg