Porzellan

Zahl der Lose: 495

3db leveses csésze, kézzel festett porcelán, mázrepedésekkel, kopott, csorba, jelzés nélkül, d:13 cm
11626.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
11627.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes porcelán tétel, kiöntők, vázák, részben jelzett, kopott, 9db, m: cca. 10cm
11628.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német porcelán kutyák, kopásnyomokkal, jelzett, m:13cm
11629.

Rufpreis:
2 400 HUF

Regent csavargó fiúk, porcelán, jelzett, kopott, m:23cm
11630.

Rufpreis:
2 800 HUF

11631.

Rufpreis:
2 800 HUF

11632.

Rufpreis:
4 000 HUF

2db porcelán tálka, jelzett, kopott, d: 13 és 15 cm.
11633.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lippelsdorf lovak. Kézzel festett, jelzett, gyári vaspöttyök és mázhibák. 21x18,5 cm
11634.

Rufpreis:
3 000 HUF

11635.

Rufpreis:
4 000 HUF

11636.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

11637.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF