Porzellan Zahl der Lose: 495
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2582844
11626
415
3db leveses csésze, kézzel festett porcelán, mázrepedésekkel, kopott, csorba, jelzés nélkül, d:13 cm 2405178
11627
415
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 2575935
11628
415
Vegyes porcelán tétel, kiöntők, vázák, részben jelzett, kopott, 9db, m: cca. 10cm
2575937
11629
415
Német porcelán kutyák, kopásnyomokkal, jelzett, m:13cm 2558829
11630
415
Regent csavargó fiúk, porcelán, jelzett, kopott, m:23cm 2411749
11631
415
2558813
11632
415
2543088
11633
415
2db porcelán tálka, jelzett, kopott, d: 13 és 15 cm.
2499389
11634
415
Lippelsdorf lovak. Kézzel festett, jelzett, gyári vaspöttyök és mázhibák. 21x18,5 cm
2467162
11635
415
2440480
11636
415
4200
2467164
11637
415
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF