Porzellan

Zahl der Lose: 495

Porcelán kávés kiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm
11613.

Rufpreis:
4 000 HUF

Glenfiddich Pure Malt Scotch Whiskey kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm
11614.

Rufpreis:
2 000 HUF

Windsor Castle és Fitzwilliam Museum Cambridge bögre, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8,5 és 9 cm
11615.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán kutya figura kézzel festett jelzés nélkül hibátlan 14cm
11616.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ens porcelán rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d:12cm
11618.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm
11619.

Rufpreis:
4 000 HUF

11620.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kőporc lovas korsó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
11621.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cseh mitológiai jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopott, foltos, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 11 cm
11622.

Rufpreis:
800 HUF

Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzéssel, apró kopásokkal, m: 14 cm
11623.

Rufpreis:
5 000 HUF

Arzberg porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan m: 24 cm
11624.

Rufpreis:
2 400 HUF

4db Jingdezhen Kína, fedeles teás bögre, kézzel festett porcelán. jelzett, kopásnyomokkal m: 14cm
11625.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF