Porzellan Zahl der Lose: 495
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2599442
11613
415
Porcelán kávés kiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm
2599445
11614
415
Glenfiddich Pure Malt Scotch Whiskey kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm
2599514
11615
415
Windsor Castle és Fitzwilliam Museum Cambridge bögre, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8,5 és 9 cm
2602147
11616
415
Porcelán kutya figura kézzel festett jelzés nélkül hibátlan 14cm 2562378
11618
415
Ens porcelán rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d:12cm
2398520
11619
415
Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm
2319230
11620
415
2604590
11621
415
Kőporc lovas korsó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 2442873
11622
415
Cseh mitológiai jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopott, foltos, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 11 cm
2582817
11623
415
Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzéssel, apró kopásokkal, m: 14 cm
2582823
11624
415
Arzberg porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan m: 24 cm
2582839
11625
415
4db Jingdezhen Kína, fedeles teás bögre, kézzel festett porcelán. jelzett, kopásnyomokkal m: 14cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF