Porzellan Zahl der Lose: 495
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2606835
11553
415
Kína (Zhongguo Zhi Zao) fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:20cm 2606820
11554
415
Sri Lankai dísztányér, Jerdon's Chloropsis (levélmadár) kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d:22cm
2607635
11555
415
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan.
2608268
11556
415
30000
Olasz porcelán váza 2db, jelzett, hibátlan, m:23cm
2600910
11557
415
Meisseni sárkányos kínálótál matricás jelzett a kis kopásokkal, csorbával, repedéssel 16 x14 cm 2600909
11558
415
Nagy méretű Art Deco porcelán sültes tál kis kopásokkal, csorbákkal, jelzés nélkül 46x31cm 2602172
11559
415
Tertia tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, 19x14cm
2602194
11560
415
Schaubach Kunst kínai sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 14 cm
2602210
11561
415
Royal Dux porcelán vágtázó lovak, kézzel festett, lábánál törés, jelzett, 18x13 cm
2602716
11562
415
Ilmenau bonbonnier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 10x10 cm
2603024
11563
415
Holland dísztál boci motívummal, jelzett, kopott, d:24cm
2603023
11564
415
3 db retro lengyel teáscsésze, jelzett, kopásnyomokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF