Porzellan

Zahl der Lose: 495

Kína (Zhongguo Zhi Zao) fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:20cm
11553.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sri Lankai dísztányér, Jerdon's Chloropsis (levélmadár) kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d:22cm
11554.

Rufpreis:
3 000 HUF

AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan.
11555.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olasz porcelán váza 2db, jelzett, hibátlan, m:23cm
11556.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Meisseni sárkányos kínálótál matricás jelzett a kis kopásokkal, csorbával, repedéssel 16 x14 cm
11557.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy méretű Art Deco porcelán sültes tál kis kopásokkal, csorbákkal, jelzés nélkül 46x31cm
11558.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tertia tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, 19x14cm
11559.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schaubach Kunst kínai sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 14 cm
11560.

Rufpreis:
2 000 HUF

Royal Dux porcelán vágtázó lovak, kézzel festett, lábánál törés, jelzett, 18x13 cm
11561.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ilmenau bonbonnier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 10x10 cm
11562.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Holland dísztál boci motívummal, jelzett, kopott, d:24cm
11563.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db retro lengyel teáscsésze, jelzett, kopásnyomokkal.
11564.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF