Porzellan Zahl der Lose: 495
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2602337
11469
415
24000
Hollóházi lila virágmintás teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6 személyes
2600038
11470
415
Alt Schönwald Bavaria hiányos mokkás készlet, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal
2598274
11471
415
Ferenc József és Vilmos Császár első világháborús propaganda porcelán figura mázasbiszkvit 15cm 2301360
11472
415
2605187
11473
415
Wallendorf rózsamintás porcelán kínáló tál. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 27,5 cm
2606252
11474
415
Hollóházi régi kolozsvári emlék fajansz dísztányér, felirattal. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel d: 19 cm (Etikettel ellátott: PAX Kolozsvár Kossuth L. u. 5.) 2606360
11475
415
Hüttl Tivadar porcelán tálka, matricás jelenetekkel, jelzett, kopott, 22x15cm 2606951
11476
415
Hollóházi, Gránit vegyes porcelán tétel, részben jelzett, kopott, lepattanásokkal.
2606975
11477
415
Goebel / Hümmel tálka, 2db, festett, fajansz, apró kopás, jelzett, m: 8 cm 2608144
11478
415
WS&S Wilhelm Schiller and Sohn (1850-1914): Díszváza. Majolika, sérült, jelzett, m:41cm 2600946
11479
415
Bauscher Weiden Manufaktúra Bavaria osztrigás tányér, fehér mázas porcelán, Német Demokratikus Köztársaság, 1970 körül, hibátlan d: 25 cm
2602167
11480
415
Kínai porcelán asztali dísz, világít, zenél, működik, jelzés nélkül, sérült, m:52cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF