Porzellan

Zahl der Lose: 495

Hollóházi lila virágmintás teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6 személyes
11469.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Alt Schönwald Bavaria hiányos mokkás készlet, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal
11470.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ferenc József és Vilmos Császár első világháborús propaganda porcelán figura mázasbiszkvit 15cm
11471.

Rufpreis:
6 000 HUF

11472.

Rufpreis:
12 000 HUF

Wallendorf rózsamintás porcelán kínáló tál. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 27,5 cm
11473.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi régi kolozsvári emlék fajansz dísztányér, felirattal. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel d: 19 cm (Etikettel ellátott: PAX Kolozsvár Kossuth L. u. 5.)
11474.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hüttl Tivadar porcelán tálka, matricás jelenetekkel, jelzett, kopott, 22x15cm
11475.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi, Gránit vegyes porcelán tétel, részben jelzett, kopott, lepattanásokkal.
11476.

Rufpreis:
4 000 HUF

Goebel / Hümmel tálka, 2db, festett, fajansz, apró kopás, jelzett, m: 8 cm
11477.

Rufpreis:
6 000 HUF

WS&S Wilhelm Schiller and Sohn (1850-1914): Díszváza. Majolika, sérült, jelzett, m:41cm
11478.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

Bauscher Weiden Manufaktúra Bavaria osztrigás tányér, fehér mázas porcelán, Német Demokratikus Köztársaság, 1970 körül, hibátlan d: 25 cm
11479.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai porcelán asztali dísz, világít, zenél, működik, jelzés nélkül, sérült, m:52cm
11480.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF