Herendi Viktória porcelán teás készlet. 12 személyes. Kézzel festett, ... https://www.darabanth.com/de/415-Fernauktion/415.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Viktoria-porcelan-teas-keszlet-12-szemelyes-Kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokk~II2603604
2603604
11167
415
380000
Beschreibung: Herendi Viktória porcelán teás készlet. 12 személyes. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, rózsákon apró lepattanás.
: tm