Gläser

Zahl der Lose: 189

11845.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

2 db német üveg emlékpohár, plasztikus kézzel festett havasi gyopár (Edelweiss) díszítéssel, az egyik anyagában színezett. Apró csorbákkal, kopásokkal. m: 14,5 cm és 8,5 cm
11846.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Emlék üvegpohár, plasztikus kézzel festett virágos díszítéssel, apró csorbával, kopásokkal. m: 7,5 cm
11847.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bohemia virágos kék üveg váza, anyagában színezett, plasztikus kézzel festett virágszirmokkal. Kis kopásokkal, az egyik virágon sérüléssel, jelzés nélkül. m: 11,5 cm
11848.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zöld üveg kiöntő dugóval, anyagában színezett, kézzel festett díszítéssel, m: 18 cm + Csiszolt üveg váza, plasztikus virágos díszítéssel, m: 11 cm. Jelzés nélkül, sérültek.
11849.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Üveg váza, öntési hibával, m: 24,5 cm
11850.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagyméretű üveg váza 25 cm
11851.

Nagyméretű üveg váza 25 cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Anyagában színezett fekete üveg váza, festett díszítéssel, kisebb csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 30 cm
11852.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dekoratív szakított üveg váza, oldalán apró csorbával, m: 27 cm
11853.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF