Gläser Zahl der Lose: 189
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
984014
11845
415
5500
Glass-objects
Csehszlovák art deco bonbonier, maratott, apró csorbákkal, jelzett, d: 14 cm, m: 14 cm 2392523
11846
415
3400
Glass-objects
2 db német üveg emlékpohár, plasztikus kézzel festett havasi gyopár (Edelweiss) díszítéssel, az egyik anyagában színezett. Apró csorbákkal, kopásokkal. m: 14,5 cm és 8,5 cm
2392518
11847
415
Glass-objects
Emlék üvegpohár, plasztikus kézzel festett virágos díszítéssel, apró csorbával, kopásokkal. m: 7,5 cm 2392516
11848
415
Glass-objects
Bohemia virágos kék üveg váza, anyagában színezett, plasztikus kézzel festett virágszirmokkal. Kis kopásokkal, az egyik virágon sérüléssel, jelzés nélkül. m: 11,5 cm 2392596
11849
415
3200
Glass-objects
Zöld üveg kiöntő dugóval, anyagában színezett, kézzel festett díszítéssel, m: 18 cm + Csiszolt üveg váza, plasztikus virágos díszítéssel, m: 11 cm. Jelzés nélkül, sérültek.
2049542
11850
415
Glass-objects
Üveg váza, öntési hibával, m: 24,5 cm
1859731
11851
415
Glass-objects
Nagyméretű üveg váza 25 cm 2527911
11852
415
900
Glass-objects
Anyagában színezett fekete üveg váza, festett díszítéssel, kisebb csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2424328
11853
415
3200
Glass-objects
Dekoratív szakított üveg váza, oldalán apró csorbával, m: 27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF