Drucksachen

Zahl der Lose: 351

cca 1908 Magyar Nyelv folyóirat szerkesztőségének nyomtatott egy oldalas levele, amelyben kérik a népies kifejezések gyűjtését és elküldését. Bérczi (Brüller) Fülöpnek (1859-1936) postázva, aki Orosházán az izraelita népiskolán tanított, majd igazgatóként dolgozott, nyelvészeti cikkei jelentek meg a M. Nyelvőrben (1898. 1913). Eredeti Magyar Nyelvtudományi Társaság fejléces, sérült borítékjában.
14554.

Rufpreis:
1 200 HUF

1909-1914 Selmecbányai m. kir. bányászati és erdészeti főiskola 4 db névjegyzéke
14555.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910-1920 A legújabb Pfaff-31. Központi hajócskával ellátott varró gép családi használatra és varrónők részére, foltos, 16 p.
14556.

Rufpreis:
1 000 HUF

14557.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pesti Hírlap naptára 1913. Kissé megviselt, előzéklap nélkül. Vászon kötésben.
14558.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914 Meghívó a Jubileumi Vasúti Bálra
14559.

Rufpreis:
2 000 HUF

1914 a Művészet 13. évf. 1-10. lapszáma, számos érdekes írással
14560.

Rufpreis:
2 000 HUF

1914 Az Alföldi Magyar Közművelődési Egyesület ceglédi nevelőintézetének nagyméretű hirdetménye, hajtott, szakadásokkal
14561.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1916-1930 Régi újságtétel: Érdekes újság és mások, megviselt állapotban.
14562.

Rufpreis:
1 000 HUF

1917 Bp., A Magyar Szent Korona Országainak Kávéközpontjának hirdetménye a kiskereskedőknek adható kávémennyiség szabályozása tárgyában
14563.

Rufpreis:
4 000 HUF

Heil Péter: Az aradvárosi női felső kereskedelmi iskola negyedik évi jelentése az 1917-1918 iskolai évről. Arad és vidéke nyomda, Arad. 31p.
14564.

Rufpreis:
1 000 HUF

1918 Leleplezve. A KMP szórólapja a munkássághoz. 14x20 cm, Üvegezett keretben.
14565.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF