Drucksachen Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2578373
14554
415
Printed Materials
cca 1908 Magyar Nyelv folyóirat szerkesztőségének nyomtatott egy oldalas levele, amelyben kérik a népies kifejezések gyűjtését és elküldését. Bérczi (Brüller) Fülöpnek (1859-1936) postázva, aki Orosházán az izraelita népiskolán tanított, majd igazgatóként dolgozott, nyelvészeti cikkei jelentek meg a M. Nyelvőrben (1898. 1913). Eredeti Magyar Nyelvtudományi Társaság fejléces, sérült borítékjában.
2605540
14555
415
Printed Materials
1909-1914 Selmecbányai m. kir. bányászati és erdészeti főiskola 4 db névjegyzéke
2601241
14556
415
Printed Materials
cca 1910-1920 A legújabb Pfaff-31. Központi hajócskával ellátott varró gép családi használatra és varrónők részére, foltos, 16 p.
2574640
14557
415
Printed Materials
2519829
14558
415
Printed Materials
Pesti Hírlap naptára 1913. Kissé megviselt, előzéklap nélkül. Vászon kötésben.
2421560
14559
415
Printed Materials
1914 Meghívó a Jubileumi Vasúti Bálra
1929200
14560
415
Printed Materials
1914 a Művészet 13. évf. 1-10. lapszáma, számos érdekes írással 2601741
14561
415
Printed Materials
1914 Az Alföldi Magyar Közművelődési Egyesület ceglédi nevelőintézetének nagyméretű hirdetménye, hajtott, szakadásokkal 2608148
14562
415
Printed Materials
cca 1916-1930 Régi újságtétel: Érdekes újság és mások, megviselt állapotban.
2601149
14563
415
Printed Materials
1917 Bp., A Magyar Szent Korona Országainak Kávéközpontjának hirdetménye a kiskereskedőknek adható kávémennyiség szabályozása tárgyában
2519823
14564
415
Printed Materials
Heil Péter: Az aradvárosi női felső kereskedelmi iskola negyedik évi jelentése az 1917-1918 iskolai évről. Arad és vidéke nyomda, Arad. 31p.
2605436
14565
415
Printed Materials
1918 Leleplezve. A KMP szórólapja a munkássághoz. 14x20 cm, Üvegezett keretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF