Drucksachen Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2602369
14542
415
Printed Materials
cca 1900 Bécsi hölgy, divatillusztráció (Die Wienerin, Stock im Eisen Equitable-Palais). Színes litográfia, a lap szélein kissé sérült, 37x25 cm
2600709
14543
415
Printed Materials
cca 1900 Házirend bérház két nyelvű 4 p szakadással 2578693
14544
415
Printed Materials
cca 1900-2000 20 db szentkép
2573606
14545
415
Printed Materials
cca 1900-1910 Angliai vadászat, George Wright (1860-1944) festménye után készült színes nyomat, farost lemezre kasírozva, kissé sérült, apró lyukakkal, 19x13 cm 2598287
14546
415
Printed Materials
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 30 db szecessziós, historizáló és egyéb ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Lapok széle részben kisebb szakadásokkal vagy kisebb foltokkal. Lapméret: 36x25 cm 2598304
14547
415
Printed Materials
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 12 db virág és gyümölcs témájú nyomat. Lapok széle részben kisebb szakadásokkal vagy kisebb foltokkal. Lapméret: 36x25 cm 2598320
14548
415
Printed Materials
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 30 db szecessziós és historizáló témájú nyomat. Lapok széle részben kisebb sérülésekkel vagy kisebb foltokkal. Lapméret: 36x25 cm 2598417
14549
415
Printed Materials
cca 1900-1910 össz. 5 db Családi ház és villa terv, alaprajz. Nyomat, papír. Intézményi bélyegzővel. Kissé sérült és foltos. 50x37,5 cm. 2601769
14550
415
4600
Printed Materials
1903 Törvényhatósági joggal felruházott Baja város összes szabályrendeleteinek gyűjteménye IV. kötet, 68p 2535513
14551
415
Printed Materials
Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
2600451
14552
415
Printed Materials
1904 The Smart Set Vol. XIII. No. 3., papírkötés, borítón szakadások, 160p + reklámoldalak 1765352
14553
415
Printed Materials
cca 1905 Album von Frankfurt a. M.. Berlin. cca. 1905. Globus Verlag. With 23 images. 36x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF