Drucksachen Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2607125
14638
415
Printed Materials
1938-1939 6 db régi képes újság (Tolnai Világlapja, Ünnep, Mozi újság), II. világháborús hírekkel és fotókkal, vegyes állapotban 2599562
14639
415
Printed Materials
2537811
14640
415
Printed Materials
2603470
14641
415
Printed Materials
1939 Bp., A "Magyarországi Németek Szövetsége" (Volksbund) alapszabályai, 8p
2574813
14642
415
Printed Materials
cca 1940 Népgázálarc, tájékoztató füzet, Bp., Mercur Műszaki és Vegyipari Rt., 16 p., sérült
2574437
14643
415
Printed Materials
cca 1940 Hogyan készül a jó sütemény? Megmondja nekünk a világos fej! Dr. Oetker receptfüzet, 96 p., sérült, a könyvtesttől elvált borítóval, helyenként foltos lapokkal. 2607355
14644
415
Printed Materials
cca 1940 Dísztávirat Gönczi Gebhardt Tibor jelzett grafikájával. 2456877
14645
415
Printed Materials
1940 Üzleti előjegyzési naptár Rövidárú Rt. Bp. V. Kitöltetlen 27 cm
2607001
14646
415
Printed Materials
cca 1940 Janitsáry István gyógyszertára II. ker. nagy méretű receptboríték, benne az emberi test szöveteit és izmait bemutató széthajtható ábrákkal.
2599008
14647
415
Printed Materials
1940 Törzsökös Magyarok márciusi kiáltványa. Sérülésekkel. 23x32 cm 2599030
14648
415
Printed Materials
cca 1940 A jobboldali egység útja .írta vitéz Jaross Andor 4p. 2564874
14649
415
Printed Materials
cca 1940 Divat Revue újság egy száma. Szerk.: Pekáry Dagmár. Rajzolta: Rév Éva. Bp., Légrády, 8 sztl. lev. Foltos borítóval, és borítón címkenyommal, az utolsó lapon szakadással. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF