Drucksachen

Zahl der Lose: 351

1938-1939 6 db régi képes újság (Tolnai Világlapja, Ünnep, Mozi újság), II. világháborús hírekkel és fotókkal, vegyes állapotban
14638.

Rufpreis:
1 800 HUF

14639.

Rufpreis:
1 200 HUF

14640.

Rufpreis:
1 000 HUF

1939 Bp., A "Magyarországi Németek Szövetsége" (Volksbund) alapszabályai, 8p
14641.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1940 Népgázálarc, tájékoztató füzet, Bp., Mercur Műszaki és Vegyipari Rt., 16 p., sérült
14642.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1940 Hogyan készül a jó sütemény? Megmondja nekünk a világos fej! Dr. Oetker receptfüzet, 96 p., sérült, a könyvtesttől elvált borítóval, helyenként foltos lapokkal.
14643.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Dísztávirat Gönczi Gebhardt Tibor jelzett grafikájával.
14644.

Rufpreis:
1 000 HUF

1940 Üzleti előjegyzési naptár Rövidárú Rt. Bp. V. Kitöltetlen 27 cm
14645.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Janitsáry István gyógyszertára II. ker. nagy méretű receptboríték, benne az emberi test szöveteit és izmait bemutató széthajtható ábrákkal.
14646.

Rufpreis:
1 400 HUF

1940 Törzsökös Magyarok márciusi kiáltványa. Sérülésekkel. 23x32 cm
14647.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1940 A jobboldali egység útja .írta vitéz Jaross Andor 4p.
14648.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1940 Divat Revue újság egy száma. Szerk.: Pekáry Dagmár. Rajzolta: Rév Éva. Bp., Légrády, 8 sztl. lev. Foltos borítóval, és borítón címkenyommal, az utolsó lapon szakadással.
14649.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF