Drucksachen Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441510
14626
415
4800
Printed Materials
2573719
14627
415
Printed Materials
cca 1933 H. Flatz-Budau: Schematische Karte der Weltgeschichte. Német nyelvű, kihajtható, grafikus történelmi táblázat. Sérült, szétvált állapotban. 2604271
14628
415
Printed Materials
1933 A Technika c. folyóirat egész évfolyama bekötve félvászon kötésbe.
2606624
14629
415
Printed Materials
1933 Nemzeti Magazin több száma könyvbe kötve 2558291
14630
415
3400
Printed Materials
1934 Rákoskeresztúri Levente Egyesület báljának meghívója
2606376
14631
415
Printed Materials
1934 L'Illustration du Livre Francais par Pierre Gusman. Bulletin Officiel de L'Union Syndicale des Maitres Imprimeurs de France. Rendkívül gazdagon illusztrált, nagyméretű kiadvány francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
2022384
14632
415
Printed Materials
1935/36 Hámori Iván: Technológia és szerkezettan. Hangatni imeretek, Technológia és vegytan. 4 db jegyzet. Autószerelő szakirányú iparostanonciskolák számára. Bp., 1935 -36
2602614
14633
415
Printed Materials
1935 Meghívó az országos Frontharcos Szövetség kisújszállási csoportja zászlóavatási ünnepélyére postán elküldve és emiatt hajtva, jó állapotban 2603172
14634
415
Printed Materials
1935 2 db gyorsírás oktató tankönyv
2602830
14635
415
Printed Materials
1935 Mühlbeck Károly vidám fejlécei. Előszó: Herczeg Ferenc. Bp., 1935, Új Idők. Kiadói haránt-alakú papírkötésben, sérült, kissé foltos borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
2609052
14636
415
Printed Materials
cca 1938 Emlékezzünk Nagymagyarországra IV. füzet
2499299
14637
415
Printed Materials
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF