Faragott, dekoratív fali fa tükör, apró sérüléssel, kopásnyomokkal, 58... https://www.darabanth.com/de/415-Fernauktion/415.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Faragott-dekorativ-fali-fa-tukor-apro-serulessel-kopasnyomokkal-58x48-cm~II2598091
2598091
11878
415
Antique
Beschreibung: Faragott, dekoratív fali fa tükör, apró sérüléssel, kopásnyomokkal, 58x48 cm
: pk