cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Esztergom Párkány felöl, acélmets... https://www.darabanth.com/de/415-Fernauktion/415.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/cca-1850-Ludwig-Rohbock-1820-1883-Esztergom-Parkany-felol-acelmetszet-jelzett-a-metszeten-~II2599723
2599723
10989
415
Engravings
Beschreibung: cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Esztergom Párkány felöl, acélmetszet, jelzett a metszeten, sérülésekkel, üvegezett fakeretben. 11X16,5cm
: pk