10472.
Beendet 415. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
46 000 HUF
124,66 EUR, 143,75 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött festő alkotása: Régi mecset. Olaj, vászon. Dekoratív keretben, 30x40 cm