Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

14

Beschreibung:

Vásárhelyi Antal (1950-): "Hogy fejemet a kanális vicsorgó vizébe kell dugnom!". Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/VII. számozással, 19×29,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk