Kokas Ignác (1926-2009): Viharos táj. Akvarell, papír, hátoldalán hagy... https://www.darabanth.com/de/415-Fernauktion/415.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kokas-Ignac-1926-2009-Viharos-taj-Akvarell-papir-hatoldalan-hagyateki-pecsettel-jelzett~II2602256
2602256
10225
415
28000
Beschreibung: Kokas Ignác (1926-2009): Viharos táj. Akvarell, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és Kokasné Kósa Judit aláírásával. Üvegezett keretben, 23,5x16 cm
: pk