Daday Gerő (1890-1979): Olvasó idős asszony. Olaj, karton, jelzett. Fa... https://www.darabanth.com/de/415-Fernauktion/415.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Daday-Gero-1890-1979-Olvaso-idos-asszony-Olaj-karton-jelzett-Fa-keretben-lathato-meret~II2603207
2603207
10085
415
Beschreibung: Daday Gerő (1890-1979): Olvasó idős asszony. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben, látható méret: 15x11,5 cm, külső méret: 26,5x23 cm
: tm